Monika Podsiadła, Andrzej Młynarczyk i ich książka o Permakulturze

Monika Podsiadła i Andrzej Młynarczyk mieszkają w małej wiosce pod Lublinem, gdzie od 20 lat prowadzą permakulturowe gospodarstwo - ich "Ogrody Permakultury". Propagują idee permakultury, samowystarczalność, zdrowy styl życia, wegetarianizm i etyczny stosunek do natury, ludzi i zwierząt.

Na przykładzie własnego siedliska pokazują metody taniego budownictwa ze zdrowych materiałów i wykorzystywania alternatywnych, odnawialnych źródeł energii. Organizują różnorodne warsztaty i spotkania, piszą własne artykuły i teksty obcojęzyczne. Promują różnorodność idei światopoglądowych, współpracę i kooperację, zamiast współzawodnictwa i konkurencji.

Monika Podsiadła - animator permakultury i dyplomowany pedagog. Doświadczona ogrodniczka z szeroką wiedzą o ekologicznych uprawach i sadownictwie. Zainteresowana alternatywną medycyną i kosmetyką, prowadzi swoje praktyczne, niezależne badania nad własnościami użytkowymi wybranych roślin. Z wielką radością dzieli się swoim doświadczeniem: prowadzi warsztaty i kursy edukacyjne poświęcone ekologii i biologicznym uprawom roślin, wspiera osoby chcące osiedlić się na wsi i żyć bliżej natury.

Andrzej Młynarczyk - z wykształcenia projektant, zainteresowany alternatywnymi rozwiązaniami dla ekowiosek, zarówno tymi dotyczącymi życia społecznego, jak i infrastruktury pomagającej osiągać samowystarczalność, wspierającej ochronę środowiska i wykorzystanie energii odnawialnych. Wiedzę i doświadczenie zdobywał podróżując po ekoosadach w całej Europie, prowadząc wraz z Moniką permakulturowe siedlisko, jak również doradzając i wspierając twórców innych alternatywnych wiosek i społeczności.

Autor: Monika Podsiadła i Andrzej Młynarczyk

Ogrody Permakultury. Dotknąć Ziemi

Ogrody Permakultury. Dotknąć Ziemi
Ogrody Permakultury. Dotknąć Ziemi

Pierwsza polska książka o permakulturze. Monika Posiadła i Andrzej młynarczyk pokazują jak uprawiać ogród i żyć w harmonii z naturą.

brak towaru

Dostępność: brak towaru

Cena: 79,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 350,00 zł.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl