Producenci

Biopuls Hobby (1L)

Dostępność: brak towaru
Cena: 19,00 zł 19.00
ilość szt.
Producent: Micro-Life
Kod produktu: BP001

Opis produktu:

BioPuls Hobby - naturalny biostymulant dla gleby i roślin

Biopuls Hobby to naturalny preparat mikrobiologiczny: stymuluje, odżywia i chroni rośliny. Jest to innowacyjny środek na bazie unikatowych szczepów drożdży i pożytecznych mikroorganizmów glebowych polskiego pochodzenia. Dzięki bogactwu substancji bioaktywnych i naturalnych, łatwo przyswajalnych składników odżywczych: stymuluje, odżywia i chroni rośliny.

Działanie preparatu BioPuls Hobby:

  • Stymuluje wzrost wegetatywny i generatywny roślin oraz wielkość i i jakość plonów.
  • Odżywia, dzięki zawartym biokomponentom zwiększa dostępność mikroelementów i makroelementów.
  • Chroni rośliny przed stresem spowodowanym atakiem patogenów i chorób, zwiększa ich odporność

Preparat BioPuls wpływa na poprawę jakości gleb (ożywia życie mikrobiologiczne) i zdrowie roślin. Przyczynia się do ochrony środowiska i zdrowia człowieka. Poprawia trwałość przechowalniczą, jest ekonomiczny, może być stosowany samodzielnie lub z innymi nawozami. Nadaje się do wszystkich rodzajów roślin i podłoży, sprawdza się w hobbystycznej uprawie roślin ozdobnych, warzywnych i sadowniczych; w domu, na balkonie czy na działce.

Naturalny nawóz Biopuls

Podstawowy składnik to Drożdże Yarrowia lipolytica - naturalnie występujące w roślinach i produktach żywnościowych niepatogenne mikroorganizmy (posiadające status bezpieczeństwa GRAS). Preparat jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin. NIE ZAWIERA GMO!

Składniki preparatu Biopuls Hobby

Skład: kultury drożdży, metabolity drożdży, bakterie rizosferowe, schelatowane mikroelementy. Preparat ma bogaty, funkcjonalny skład, zawiera witaminy z grupy B, aminokwasy, enzymy, makroelementy, organiczne formy mikroelementów, biologicznie cenne białko i inne. Mikromineralne składniki odżywcze: bor 0,2%, miedź 0,1%, żelazo 0,3%, mangan 0,1%, cynk 0,1% płyn, kolor: ciemnożółty, zapach swoisty drożdżowy gęstość: 1,09 +/- 0,03 kg/dm³.

Badania przeprowadzone w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach wykazały skuteczność BioPuls w stymulacji wzrostu wegatywnego i generatywnego roślin.

Naturalne preparaty Biopuls Hobby

Stosowanie biostymulatora Biopuls:

(W formie oprysku wodnym roztworem)

  • Uprawy warzywne: 3-krotnie w czasie wegetacji roztworem 2% (200 ml BioPuls w 10 l wody/100 m²).
  • Truskawki, maliny, borówki - 3-4-krotnie roztworem 1,5-2% (150-200 ml BioPuls w 10 l wody/100 m²).
  • Sady: 3-krotnie (po kwitnieniu, na zielone owoce, przed zbiorem) 2% roztwór (200 ml BioPuls w 10 l wody/100 m²).
  • Przygotowanie podłoży: 1 l BioPuls na 1 m³ podłoża rozcieńczone w wodzie.

Najlepiej stosować: pochmurne dni, przy dużej wilgotności powietrza, przy pełnym turgorze tkanek roślinnych. Unikać suchej pogody i silnego nasłonecznienia. Zwykle najkorzystniejsze warunki stosowania: wcześnie rano lub po południu/wieczorem.

Środki ostrożności: nie zawiera substancji toksycznych dla człowieka. Podczas przygotowania cieczy użytkowej i opryskiwania stosować standardowe metody ochrony: rękawice i okulary ochronne. W przypadku dostania się preparatu do oczu, przemyć oczy dużą ilością wody.

Przechowywanie: w ciemnym i chłodnym miejscu, w temperaturze do 25°C, w oryginalnym opakowaniu, zabezpieczając przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych: nasłonecznienia, deszczu i wysokiej temperatury.

Okres ważności: przydatny do stosowania przez okres 24 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. Przed użyciem wstrząsnąć.

Dane techniczne:

Pojemność 1 l

Produkty powiązane:

 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl