Dwuzębne widły do róż Davida Austina
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis produktu:
Widły do róż Davida Austina
Tradycyjne widły do róż zostały przywrócone do życia przez manufakturę Sneeboer w 1998 roku, na podstawie informacji odnalezionych w książce słynnego hodowcy róż Davida Austina. Widły idealnie nadają się do przewracania i napowietrzania gleby wokół krzewu róż, ułatwiając korzeniom pobieranie składników odżywczych z gleby.
Narzędzie wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałej stali nierdzewnej, kute przez doświadczonych kowali i rzemieślników z manufaktury Sneeboer. Widły posiadają dwa proste, ostre zęby ze stali nierdzewnej, które z łatwością wbijają się w ziemię. Trzonek wykonano z drewna jesionu.
Zastosowanie dwuzębnych wideł do róż:
- Widłami wykonaj dołek pod sadzonkę, wymieszaj ziemię z nawozem przed posadzeniem róży.
- Użyj wideł do wykonania otworów w ziemi wokół świeżo posadzonego krzewu róży, aby napowietrzyć glebę i stworzyć idealne warunki do wzrostu.
- Ale... niech nazwa Cie nie zmyli! Te wszechstronne widły można również wykorzystać do tych samych zadań w przypadku innych krzewów, roślin lub drzew!
Narzędzia Sneeboer
Narzędzia Sneeboer & Zn to gwarancja najwyższej jakości. To tradycyjne narzędzia ogrodnicze o wielowiekowej historii, wykonane nowoczesnymi technikami. Te ergonomiczne narzędzia ogrodowe są w całości ręcznie wykonane i wykończone w Holandii. To narzędzia ogrodnicze na całe życie... i dla następnych pokoleń!
Dane techniczne
| Miejsce produkcji | Holandia |
| Długość | 119 cm |
| Długość trzonka | 90 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Ilość zębów | 2 |
| Główny materiał | stal |
| Materiał głowicy | stal nierdzewna |
| Materiał rączki | jesion |
| Wielkość | narzędzia duże |
| Gwarancja | 2 lata |