Gumka do czyszczenia narzędzi IKONIC
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis produktu:
Japońska gumka - blok do czyszczenia narzędzi bonsai. Umożliwia dokładne pozbycie się rdzy, śladów żywicy, soków i innych zanieczyszczeń, które przylegając do narzędzi utrudniają użytkowanie.
Produkt bardzo łatwy w użyciu, stosuj go jak gumkę do ścierania. Nadaj swoim narzędziom blask, jaki miały, gdy były nowe. Rozmiar: 56 x 19 x 17 mm.
Dane techniczne
| Miejsce produkcji | Japonia |
| Długość | 5,6 cm |
| Szerokość | 1,9 cm |
| Wysokość | 1,7 cm |
| Główny materiał | plastik |
| Materiał głowicy | tworzywo sztuczne |
| Wielkość | narzędzia małe |
| Gwarancja | 2 lata |