Mała motyczka stalowa 4x5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis produktu:
Motyczka z kutą głowicą w kształcie trapezu
Manewruj pewnie, gdy przemierzasz swoje grządki w poszukiwaniu chwastów... usuniesz je za pomocą niewielkiego ostrza o szerokości 4 cm i wysokości 5 cm. Głowica oddalona jest od drewnianej rączki o 20 cm, umieszczona na starannie zakrzywionej szyjce - dzieki temu dopadniesz zielonych konkurentów w zacisznych miejscach, w których czują się bezpiecznie. Narzędzie pozwala na precyzyjną pracę na gęsto obsadzonych grządkach. Trzonek wykonano z drewna jesionowego.
Dobre narzędzia ogrodnicze
Narzędzia Sneeboer produkowane są w Holandii - w kraju z wielkimi tradycjami ogrodniczymi, zarówno w kwestii uprawy roślnin, jak i produkcji wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych. Rodzinna firma - manufaktura Sneeboer - wykuwa narzędzia do ogrodu już od roku 1913. Dzięki wykorzystaniu specjalnie opracowanego stopu stali, narzędzia są odporne na rdzę i bardzo wytrzymałe.
Tradycyjna produkcja, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie i wieloletnie przywiązanie do tych samych wartości sprawiają, że narzędzia ogrodowe Sneeboer to narzędzia, na których można polegać. Cóż... ósmemu już pokoleniu zajmującemu się wykuwaniem narzędzi ogrodniczych, przyświeca maksyma założyciela firmy - Arie Sneeboera: "Jeśli zrobiłeś narzędzie, upewnij się, że jest dobre".
Dane techniczne
| Miejsce produkcji | Holandia |
| Długość | 32 cm |
| Długość trzonka | 14 cm |
| Długość głowicy | 5 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Waga | 230 g |
| Główny materiał | stal |
| Materiał głowicy | stal nierdzewna |
| Materiał rączki | drewno jesionowe |
| Wielkość | narzędzia małe |
| Gwarancja | 2 lata |
Pielęgnacja