Długie widły trójzębne Great Dixter
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis produktu:
Trzyzębne widły Great Dixter
Te widły to narzędzie niezbędne do pielęgnacji rabat pełnych roślin!
W ogrodach wiejskich, gdzie rabaty są pełne roślin i samosiejnych ziół, trudno jest dostać się w ciasne przestrzenie między roślinami, aby odchwaścić i uprawiać glebę. Te długie widły pozwalają dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, bez schylania się i męczenia pleców. Wąska głowica i płaskie zęby umożliwiają wymieszanie kompostu między roślinami, minimalizując uszkodzenia i wspomagając wzrost. Środkowy ząb jest wydłużony, by uzyskać lepszą precyzję.
Te widły są dostępne wyłącznie z trzonkiem jesionowym o długości 155 cm.
Christopher Lloyd i Great Dixter
Widły Great Dixter firmy Sneeboer zostały zaprojektowane przez Christophera Lloyda, słynnego brytyjskiego autora książek o ogrodnictwie, który mieszkał w posiadłości w East Sussex znanej jako The Great Dixter.
Widły te należą do wyjątkowej kolekcji narzędzi "Great Dixter", Sneeboer jest jedynym producentem narzędzi ogrodniczych na świecie, który może używać tej nazwy w swojej ofercie. Z każdego narzędzia Great Dixter sprzedawanego przez Sneeboer, część dochodu jest przekazywana na rzecz organizacji charytatywnej Great Dixter Charitable Trust, z myślą o zachowaniu angielskiego ogrodniczego dziedzictwa narodowego.
Dane techniczne
| Miejsce produkcji | Holandia |
| Długość | 144 cm |
| Długość trzonka | 125 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Ilość zębów | 3 |
| Główny materiał | stal |
| Materiał głowicy | stal nierdzewna |
| Materiał rączki | jesion |
| Wielkość | narzędzia duże |
| Gwarancja | 2 lata |