Miedziane narzędzia w Osadzie Twórców Cohabitatu

Miedziane narzędzia w Osadzie Twórców Cohabitatu

Osada Twórców / Cohabitat: "W tym roku, ogród wzbogacił się o wyjątkowe narzędzia, kute ręcznie ze stopów miedzi, które naturalnie wzmacniają glebę i plony. Narzędzia sięgają swoją historią do badacza, myśliciela i przyrodnika z Austrii, Viktora Schaubergera. (...) Eksperymenty z narzędziami wykonanymi z miedzi i stopów miedzi pokazały ich pozytywny wpływ na rośliny. W ogrodzie mieliśmy już 4 takie narzędzia - sprawują się świetnie i dają dużo przyjemności w pracy. Dziękujemy za udostępnienie nam kolejnych 9 sztuk i cenne podpowiedzi o ich wielu właściwościach." 

Joanna Bojczewska Osada Twórców

W tym roku, dzięki inicjatywie Joanny Bojczewskiej, która w Osadzie Twórców "dowodzi" pracownią agroekologii i permakultury, mieszkańcy i goście Osady, oraz uczestnicy turnusów "Lata Twórców" mogą pracować w ogrodzie, używając naszych miedzianych narzędzi ogrodniczych PKS Bronze.

Asia korzystała już z kilku narzędzi z brązu, prowadząc jeszcze Ekopoletko w Stryszowie. Teraz, gdy przeprowadziła się w okolice Łodzi, nawiązaliśmy współpracę, w ramach której do wyposażenia Osady Twórców dołączył niewielki zestaw narzędzi.

Narzędzia miedziane w Osadzie Twórców

 miedziane osada twórców cohabitat

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 350,00 zł.
Kategorie
Producenci
Newsletter od uprawiaj.pl
Podaj swój adres e-mail i pozostańmy w kontakcie!
Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość z opisami produktów, nowościami i innymi ważnymi dla nas sprawami. W każdej chwili możesz się wypisać.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl