Producenci

Dzwoniące Cedry Rosji - Władimir Megre

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.

Opis produktu:

Dzwoniące Cedry Rosji - Władimir Megre

Księga II pt.: „Dzwoniące Cedry Rosji” (tytuł zbieżny z nazwą całej serii) to kontynuacja historii Autora po spotkaniu z Anastazją oraz dalszy, poszerzony zbiór wyjątkowych otrzymanych od niej informacji. Anastazja wypowiada się na temat tajemnicy egipskich piramid, przeznaczenia starożytnych dolmenów, podaje metodę uzyskiwania wysoce leczniczego oleju cedrowego, mówi o warunkach koniecznych dla zaistnienia uzdrowienia nie tylko ciała fizycznego, ale także i duszy. Księga II przedstawia tło, jak doszło do napisania „Anastazji”, oferuje głębszą eksplorację tematów poruszanych w Księdze I, w tym świadomego i celowego kontaktu ze światem roślinnym.

O pierwszej księdze i o całej serii

Księga I z serii książek „Dzwoniące Cedry Rosji” autorstwa Władimira Megre to "Anastazja". To poruszająca serca i umysły historia spotkania Autora z Anastazją – kobietą żyjącą w głębi syberyjskiej tajgi i posiadającą unikalną wiedzę na temat fizycznych oraz duchowych praw szczęśliwego życia, właściwego stosunku do Natury, dzieci, drugiego człowieka oraz wszystkiego, co żyje i istnieje we Wszechświecie.

Wypowiadane przez Anastazję treści są wyjątkowe i według powszechnych opinii nie znajdują sobie analogii w świecie. Anastazja odsłania przed nami wiedzę, o której ludzkość zapomniała w swoim pośpiechu, a która to wiedza drzemie w każdym z nas od Praźródeł i czeka aby rozkwitnąć, aby uczynić nas szczęśliwymi ludźmi.

Anastazja, jak nikt inny dotychczas, ukazuje możliwości człowieka, jego twórczy potencjał, zdolności oraz umiejętności przynależne nam od zarania dziejów. Bohaterka książek Władimira Megre przedstawia Czytelnikowi uniwersalną i, jak twierdzi, niezawodną metodę na uzdrowienie wszelkich możliwych chorób i dolegliwości ciała i ducha. Prezentuje metodę na wychowanie genialnego dziecka, porusza kwestie damsko-męskie, żywieniowe, odpowiada na odwieczne pytania o sens życia i przeznaczenia człowieka, podkreśla wagę związku człowieka z Naturą, a w szczególności świadomego obcowania z roślinami.

Światopogląd Anastazji oraz stawiane przez nią tezy są na tyle oryginalne i intrygujące, iż stanowią w chwili obecnej obiekt badań czterech światowych uniwersytetów. Książka ta została przetłumaczona na ponad 20 języków. W wielu krajach cieszy się dużą popularnością, zyskując status bestsellera.

O autorze:

Władimir Megre – dawniej: znany syberyjski przedsiębiorca. W 2011 roku  laureat prestiżowej, międzynarodowej Pokojowej Nagrody Gusiego (Gusi Peace Prize) – azjatyckiego odpowiednika Pokojowej Nagrody Nobla. Autor 10 książek z serii "Dzwoniące Cedry Rosji" powstałych z inspiracji Anastazji – kobiety mieszkającej w głębi syberyjskiej tajgi, którą poznał w latach 90 XX w., organizując ekspedycje handlowe po rzece Ob.

Dane techniczne:

Format 152 x 214 mm
Rok wydania 2017
Ilość stron 196
Oprawa twarda + zakładka (tasiemka)

Produkty powiązane:

 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl