Pęseta + grabki do bonsai (stal nierdzewna)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis produktu:
Proste ale przydatne, dwufunkcyjne narzędzie do bonsai. Z jednej strony mamy grabki (pazurki) do rozplątywania korzeni. Z drugiej strony pęseta do wyrywania liści, igieł czy pączków lub niewielkich chwastów.
Narzędzie wykonane ze stali nierdzewnej.
Dane techniczne
| Długość | 21,5 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Ilość zębów | 3 |
| Długość zębów | 3 cm |
| Odległość między zębami | 1 cm |
| Główny materiał | stal |
| Materiał głowicy | stal nierdzewna |
| Materiał rączki | stal nierdzewna |
| Wielkość | narzędzia małe |
| Gwarancja | 2 lata |