Szwajcarski nóż ogrodniczy sierpak
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis produktu:
Sierpak Victorinox
Klasyczny nóż ogrodniczy z wygiętym ostrzem, wykonany przez znanego na calym świecie, szwajcarskiego producenta scyzoryków - Victorinox. Idealne w swojej prostocie narzędzie wysokiej jakości - niezbędne w ogrodniczym przyborniku! Nóż pozwoli przyciąć różnorodne gatunki roślin z zawodową precyzją, przyda się też przy szczepieniu i innych pracach sadowniczych.
Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, okładki z drewna bubinga.
Dane techniczne
| Miejsce produkcji | Szwajcaria |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 19 mm |
| Waga | 80 g |
| Długość po złożeniu | 110 mm |
| Główny materiał | stal |
| Materiał głowicy | stal nierdzewna |
| Materiał rączki | drewno bubinga |
| Wielkość | narzędzia małe |
| Dodatkowe informacje | bez firmowego opakowania |
| Gwarancja | 2 lata |